گروه مهندسی میلینیوم

گروه مهندسی میلینیوم از سال 1388 با هدف ارائه خدمات حرفه ای متنوع در حوزه فناوری اطلاعات و نرم افزار تأسيس گرديد. اين گروه مهندسی متشکل از مجموعه شرکت هایی می باشد که هر یک بطور تخصصی در زمینه ویژه ای فعال هستند. این امر سبب شده است تا گروه مهندسی میلینیوم بتواند نیازهای خاص مشتریان خود را بطور تخصصی پاسخگو بوده و از این جهت خود را پیشتاز در ارائه خدمات می داند.

میخواهید بیشتر دیده شوید؟

هر وب سایتی که به سوی تجاری شدن حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران می باشد؛ بررسی ها می گویند که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی، وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا می کنند. اگر شرکت شما نظر به داشتن یک وب سایت دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید S.E.O. را در اولویت قرار دهید.

تبلیغات کاربردی؛ امّا شیک

مالتی مدیا ابزاری است که با توجه به علم روز دارای امکانات سمعی و بصری ویژه می باشد و با توجه به اینکه حجم بالایی از اطلاعات با تنوع مناسب در یک لوح جای می گیرند این قابلیت را داراست که معرفی کاملی از خدمات و محصولات را داشته باشد. مالتی مدیا یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی، ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی استاندارد روز دنیا جهت عرضه در نمایشگاهها، سمینارها، ارسال به مشتری و غیره می باشد.

میلینیوم؛ میزبان مطمئن شما

امروزه با توجه به نیاز روز افزون کاربران اینترنت به خدمات هاست و دامنه برای راه اندازی وب سایت (شخصی، شرکتی، اداری و …) انتخاب یک هاست (میزبان) خوب نیز تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی این کاربران شده است. سرعت سرور، امنیت سرور، کیفیت سرویس، قیمت سرویس، پشتیبانی و خدمات جانبی از فاکتورهای مهم در انتخاب یک میزبان مطمئن است.


میلینیوم؛ طراح هزاره سوم
طراحی تخصص ماست ...

گروه مهندسی میلینیوم از سال 1388 با هدف ارائه خدمات حرفه ای متنوع در حوزه فناوری اطلاعات و نرم افزار تأسیس گردید. ین گروه مهندسی متشکل از مجموعه شرکت هایی می باشد که هر یک بطور تخصصی در زمینه ویژه ای فعال هستند. این امر سبب شده است تا « گروه مهندسی میلینیوم » بتواند نیازهای خاص مشتریان خود را بطور تخصصی پاسخگو بوده و از این جهت خود را پیشتاز در ارائه خدمات می داند.

این گروه مهندسی از بدو تأسیس به صورت حرفه ای اقدام به اجرای فعالیت های تخصصی خود در زمینه های طراحی انواع سایت های اینترنتی ، شبیه سازی 3 بعدی (نرم افزارهی سیمولاتور) ، طراحی و تولید بازی های رایانه ای ، انیمیشن و گرافیک نموده است و در این راستا همواره کسب رضایت کامل مشتریان خویش را سرلوحه کار قرار داده است.اهداف و ماموریت ها

مجموعه میلینیوم خود را متعهد به ارائه خدمات تخصصی در بالاترین سطوح علمی و تكنولوژیك می داند. این مجموعه با تلاش های صادقانه و انگیزه های بالا این تعهد و اصل اساسی حركت مجموعه را تقویت می نمایند. بر این اساس روابط دو سویه با كارفرمایان محترم با تأكید بر اعتماد، تلاش و تخصص شكل می گیرد.


كیفیت خدمات

همچون سایر متخصصان و محققین مجرب، این مجموعه نیز به اهمیت و ماندگاری كیفیت ارائه خدمات تخصصی اشراف کامل دارد. تیم مدیریت این مجموعه معتقد است كه كیفیت تنها یک استاندارد نیست بلكه پایه های یك طراحی صحیح منطبق با شرایط و نیازمندی های كارفرمایان محترم است.


تیم طراحی و برنامه نویسی مجرب

گروه مهندسی میلینیوم با در اختیار داشتن نیروهای تخصصی تمام وقت و پاره وقت، سیستم انعطاف پذیری را برای انجام پروژه های متنوع طراحی نموده است. خلاقیت ، نیروی جوانی و مهارت کافی از خصیصه های اعضای متعهد این مجموعه است.

برخی از خدمات گروه مهندسی میلینیوم

 • طراحی وب سایت های شخصی و شرکتی

 • طراحی و پیاده سازی پورتال سازمانی

 • برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزارهای سفارشی

 • اتوماسیون اداری تحت شبکه

 • طراحی نرم افزار موبایل و تبلت (Android & Iphone O.S.)

 • طراحی و تولید بازی رایانه ای

 • طراحی و پیاده سازی شبیه سازی مجازی و بازدید مجازی (Virtual Tour)

 • طراحی نرم افزار چند رسانه ای (Multimedia)

 • طراحی گرافیک (کاتالوگ، بنر و ...)

 • ارائه خدمات میزبانی (Hosting) و ثبت دامنه (Domain)

 • تولید انیمیشن تجاری و سریالی

 • عکسبرداری صنعتی (Professional Photography)

 • تولید و تدوین نمایه (تیزر) تبلیغاتی

 • ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت (S.E.O. : Search Engine Optimization)